___________

Talent Base i TP Teltech - nowy wymiar współpracy

16 kwietnia 2014

Talent Base rozszerza swoją działaność o firmę z branży telekomunikacyjnej. TP Teltech zdecydował się na ofertę Talent Base ponieważ docenił świetny wskaźnik ceny do jakości - Talent Base to rozwiązanie, które nie wymaga czasochłonnego wdrożenia - system jest dostępny 'od razu' z poziomu przeglądarki internetowej, nie potrzeba instalacji na stacjach roboczych, a przeszkolenie użytkowników korzystania z aplikacji to kwestia jednego 1,5 godzinnego szkolenia. Niemniej, gdy po szkoleniu pojawią się dodatkowe pytania / wątpliwości nasi konsultanci wspierają pracowników również online / telefonicznie.

Wśród zalet systemu wymieniano:

  • Różne role w systemie - prowadzącego rekrutacje, obserwatora czy administratora, umożliwiają korzystanie z systemu przez osoby o różnym poziomie dostępu do zgromadzonych danych.
  • Możliwość pracy zdalnej – z domu, z dowolnego miejsca. Narzędziem pracy staje się przeglądarka WWW. Szczególnie ważne w przypadku absencji pracownika – może on aktywnie włączyć się do pracy bądź kontrolować na bieżąco postęp aktualnych projektów rekutacyjnych.

Pracownicy działu HR firmy Tp Teltech wskazali również na jeden b. ważny aspekt systemu - rekrutacje wewnętrzne.  Koniec z ręcznym wysyłaniem maili i czasochłonnym zapisywaniem apliakcji zwrotnych w foldery z projektami, w Talent Base dzieje się to automatycznie, a rekruter zyskuje czas na najważniejsze dla niego zadania.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)