___________

Aktualności

Talent Base jako jeden ze sponsorów IV edycji 'Wieczoru Rekrutera'

4 kwietnia 2014

'Wieczór Rekrutera' to spotkanie, którego celem jest ukazanie potencjału i aktywna integracja branży. 'Wieczór Rekrutera' to doskonała okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń i poglądów, a także szansa na poszerzenie sieci biznesowych kontaktów. Z tego powodu nie mogło również zabraknąć tam Talent Base :)

Talent Base wspiera firmę MKM Support w jeszcze sprawniejszej obsłudze Klientów

6 lutego 2014

MKM Support jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, oferującą również szkolenia miękkie oraz techniczne zarówno dla Klientów, jak i dla Kandydatów. Zespół MKM Support składa się z konsultantów posiadających wieloletnie doświadczenie, a także kompetencje niezbędne do prowadzenia projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Talent Base rozpoczął współpracę z firmą Staff Now (BSI sp. z o.o.)

9 stycznia 2014

Agencja pośrednictwa pracy Staff Now (BSI sp. z o.o.) specjalizuje się w wyszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników m.in. do pracy zagranicą.

Wdrożenie Talent Base dla agencji Toolip HR

2 grudnia 2013

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. k oferuje kompleksową obsługę w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi poprzez posiadanie szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych, w tym systemu Talent Base.

Talent Base rozszerza portfolio o Klienta z branży Call Center

3 listopada 2013

Transcom Worldwide Poland Sp. Z o.o. działa w Polsce w dwóch lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku i Gdańsku od 2007 roku. W swoich placówkach zatrudnia ponad 1000 konsultantów, którzy oferują klientom operującym w Polsce i za granicą wsparcie CRM w czterech językach: niemieckim, angielskim, francuskim i polskim.

Rozwiązanie Talent Base dla specjalistycznej agencji rekrutacyjnej - Inter-Recruitment.pl

3 października 2013

Inter-Recruitment.pl z powodzeniem wykorzystuje Talent Base do prowadzenia rekrutacji pracowników na stanowiska wymagające znajomości języków obcych.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)