___________

Baza cv w Talent Base to zaawansowane narzędzie, dzięki któremu zbudujesz własną, nowoczesną bazę cv, dzięki czemu obniżysz koszty, usprawnisz rekrutację i znajdziesz lepszych kandydatów

Masz zgromadzone cv z poprzednich rekrutacji? Zaimportuj je do bazy cv

Jeśli posiadasz pliki cv z poprzednich rekrutacji, możesz łatwo zaimportować je do bazy cv. Wybierz opcję importu, zaznacz wiele plików (nawet kilkaset - jednym kliknięciem!) i zrób sobie przerwę na kawę. Import kilkuset dokumentów potrwa do kilkunastu minut. Po tym czasie możesz już przeszukiwać swoją bazę wg zaawansowanych kryteriów. Zarejestruj konto swojej firmy za darmo i zobacz, jak to działa!


Zaawansowane wyszukiwanie z bogatym zestawem kryteriów

+
84.png

Wyszukiwanie zaawansowane

Po zaimportowaniu dokumentów możesz je przeszukiwać tekstowo, ale też według takich kryteriów jak lokalizacja (na podstawie adresu i kodu pocztowego ok 90% cv jest zlokalizowanych geograficznie), doświadczenie w latach, poziom wykształcenia, znajomość języków, zindeksowane umiejętności, cechy osobowości i zainteresowania, źródło i data wpłynięcia.


Łączenie cv tych samych osób - tworzenie bazy osób

+
88-thumb.jpg

Łączenie cv tych samych osób

Jeśli w systemie pojawi się cv tej samej osoby, podobieństwo zostaje wykryte i pojawia się sugestia, aby połączyć Cv. Jeśli zbieżność danych (np. nazwiska) nie jest przypadkowa, dokumenty są łączone, dzięki czemu w bazie cv nie ma zdublowanych dokumentów - pozostaje ona kompaktową bazą osób. Przekonaj się, jak to działa!


Import i łączenie cv w języku angielskim

Technologia cvanalyze wspiera analizę cv w językach polskim i angielskim. Dodatkowo, jeśli w bazie pojawią się dokumenty tej samej osoby w różnych wersjach językowych, system zasugeruje, że trzeba je połączyć. Dzięki możliwości łączenia powstaje kompaktowa baza osób, ze starszymi wersjami cv i wersjami językowymi.


Masowy mailing - zaproszenie do aplikowania na ofertę pracy

+
86-thumb.jpg

Wysyłka zaproszeń do aplikowania

Doskonałym sposobem na obniżenie kosztów rekrutacji jest rozesłanie oferty pracy do wybranej grupy osób. Wyszukaj w bazie cv osoby, które mogłyby być zainteresowane ofertą, po czym jednym kliknięciem wyślij wiadomość z zaproszeniem nawet do kilkuset osób! Wiadomość jest personalizowana, jej treść oraz szata graficzna może być dostosowana według wymagań.

Nawet jeśli adresat wiadomości nie jest zainteresowany ofertą, na pewno ma kogoś bliskiego, czy znajomego, kto będzie zainteresowany!

Aktualności więcej aktualności

Multibranding dla agencji rekrutacyjnej – wdrożenie Talent Base dla HR Contact

2 kwietnia 2016

Agencja rekrutacyjna HR Contact z Rzeszowa zrealizowała we współpracy z Talent Base unikatowy projekt strony internetowej dla kandydatów – hrcontact.pl. W ramach strony agencja poprowadzi dwie oddzielne marki: HR Contact Pharma – dla pracodawców i pracowników branży farmaceutycznej oraz HR Contact Business – dla pozostałych sektorów rynku pracy.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)