___________

Employer branding z Talent Base - nowoczesna komunikacja poprzez strony kariery

Strony kariery to elastyczne, skuteczne i efektywne kosztowo narzędzie

+
81-thumb.jpg

Oferty pracy na stronie głównej

Zakładając konto w systemie Talent Base firma automatycznie otrzymuje swoje strony kariery w eleganckim, nowoczesnym layoucie. Layout może zostać dowolnie dostosowany, w szczególności strony kariery mogą być wdrożone tak, aby z perspektywy odwiedzającego były w pełni zintegrowaną częścią witryny firmowej, łącznie z adresem domeny internetowej.


Zawsze aktualne oferty pracy

Strony kariery są głównym miejscem publikacji ofert pracy. To tutaj trafiają potencjalni kandydaci - czy to z portali z ofertami pracy, czy z głównej firmowej witryny. Oferty pracy są zawsze aktualne (w pełni zintegrowane z systemem), kandydat otrzymuje również bogate możliwość wyszukiwania ofert.


Aktualności na stronach kariery

+
83-thumb.jpg

Aktualności

Dlaczego nie pochwalić się przed potencjalnymi kandydatami udanym wyjazdem integracyjnym lub ciekawymi szkoleniami? Napisz ciekawego newsa, dołącz zdjęcia i możesz być pewien, że w oczach potencjalnego kandydata wizerunek Twojej firmy jako pracodawcy stanie się znacznie bardziej atrakcyjny. Taka forma komunikacji jest wymagająca od działu HR, ale korzyści bezcenne!Newsletter - dla żywo zainteresowanych aktualnościami i ofertami pracy

+
82-thumb.jpg

Newsletter

Jednym z wielu sposobów taniego dotarcia do potencjalnych kandydatów jest mailing a w szczególności newsletter z najnowszymi ofertami pracy i aktualnościami, dostosowany do szaty graficznej firmy.
Dowolna struktura podstron, galerie, załączniki

Strony kariery systemu Talent Base to w pełni funkcjonalny, prosty łatwy w użyciu CMS (system zarządzania treścią), co oznacza, że możesz zorganizować swoje strony kariery w dowolnie bogatą strukturę podstron aby uatrakcyjnić firmę w oczach kandydata. Strona, którą właśnie przeglądasz, zbudowana jest w 100% w oparciu o technologię stron kariery!


Podziękowanie za aplikowanie

Istotnym elementem tworzenia wizerunku dobrego pracodawcy jest krótka wiadomość email z podziękowaniem za aplikowanie.

Aktualności więcej aktualności

Multibranding dla agencji rekrutacyjnej – wdrożenie Talent Base dla HR Contact

2 kwietnia 2016

Agencja rekrutacyjna HR Contact z Rzeszowa zrealizowała we współpracy z Talent Base unikatowy projekt strony internetowej dla kandydatów – hrcontact.pl. W ramach strony agencja poprowadzi dwie oddzielne marki: HR Contact Pharma – dla pracodawców i pracowników branży farmaceutycznej oraz HR Contact Business – dla pozostałych sektorów rynku pracy.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)