___________

Nowoczesna rekrutacja z Talent Base pozwala obniżyć koszty, usprawnić proces rekrutacji i pozyskać lepszych kandydatów

Usprawnij proces publikacji ogłoszeń

+
75-thumb.jpg

Wizard rekrutacji

Używając Talent Base publikujesz ogłoszenie tylko raz - raz wprowadzasz treść oferty, dane, takie jak miasto, województwo, kategorie i branże. Wprowadzona do systemu oferta publikowana jest automatycznie na stronach kariery, w portalach znajdz-prace.net oraz innych partnerskich portalach z ofertami pracy. Nie musisz już tracić czasu na "ręczną" publikację oferty w wielu źródłach - system Talent Base robi to za Ciebie!


Zrezygnuj z publikacji w płatnych portalach

Dzięki publikacji w portalach znajdz-prace.net oraz darmowych portalach partnerskich, możesz zrezygnować z kosztownej publikacji oferty w płatnych portalach z ofertami pracy. Nadal, jeśli chcesz, możesz użyć do publikacji takich kanałów jak pracuj.pl czy gazetapraca.pl, jednak już w niedalekiej przyszłości portale te stracą swoją przewagę w stosunku do kanałów darmowych. Dzisiaj portale te pozostają najlepszym źródłem dobrych aplikacji, ale już wkrótce bez żadnych dodatkowych kosztów będzie można pozyskać badzo dobrych kandydatów nie wydając ani złotówki na ogłoszenia. Przyszłość należy do znajdz-prace.net, portali społecznościowych i innych darmowych kanałów dystrybucji!


Dotrzyj do kandydatów kanałem mailowym

Świetnym sposobem na dotarcie do dobrych kandydatów jest targetowany mailing - wiadomości docierają nie tylko do kandydatów, ale często przekazywane są ich bliskim i znajomym poszukującym pracy. Wyszukaj w bazie cv potencjalnych kandydatów i jednym kliknięciem wyślij zaproszenie do aplikowania na ofertę pracy do kilkudziesięciu czy nawet kilkuset potencjalnych kandydatów. Wiadomość wysyłana jest w szacie graficznej Twojej firmy, a jej treść jest personalizowana, co jest doskonałym narzędziem employer brandingowym.


Usprawnij proces przeglądania aplikacji

+
74.png

Widok rekrutacji

Dzięki Talent Base bardzo szybko przejrzysz wiele aplikacji. Nie musisz już otwierać każdego dokumentu cv osobno, nie musisz otwierać programów do czytania plików *.doc czy *.pdf. W Talent Base natychmiast dostępna jest wersja tekstowa oraz cvview (kompaktowy widok cv). Przejście do widoku kolejnego cv to tyle, co kliknięcie strzałki w prawo na klawiaturze!


Etykietuj, oceniaj, sporządzaj notatki

+
72.png

Widok rekrutacji

W Talent Base do dyspozycji masz wiele narzędzi do zorganizowania procesu rekrutacji. Podstawą procesu jest szybkie, wygodne etykietowanie - kwalifikacja kandydatów do szortlisty (kandydatów najlepszych, których zaprasza się na rozmowę), longlisty (potencjalnych), niezainteresowanych, odrzuconych, do kontaktu, etc. Każdy kandydat może zostać oceniony po rozmowie telefonicznej, interview, teście. Jednym kliknięciem można wysłać maile do obserwatorów rekrutacji z prośbą o oceny kandydatów lub notatki. Wypróbuj te funkcjonalności teraz - przekonaj się sam, jak wygodny jest Talent Base! W każdym z planów cenowych dostępne jest 14 dni darmowej ewaluacji.


Wpłynęło bardzo dużo aplikacji? - użyj cvrank, aby przejrzeć tylko najlepsze

+
73.png

Widok rekrutacji

Dzięki sortowaniu cvrank, oszczędzisz czas, który przeznaczyłbyś na przeglądanie cv najsłabszych kandydatów. Po zdefiniowaniu dowolnej ilości zaawansowanych reguł (np. "za każdy rok doświadczenia ze słowami kluczowymi 'sprzedaż, marketing, branding' przyznaj 5 punktów", albo "za angielski na poziomie zaawansowanym lub wyższym przyznaj 10 punktów") posortuj aplikacje wg zdefiniowanego schematu punktacji. Wystarczy, że przejrzysz 20-30 najlepszych spośród setek, które nadeszły, pozostałe 500 nie jest wartych Twojej uwagi!


Zatrudnij najlepszego!

Biorąc pod uwagę średnią ocen, cvrank, notatki - zatrudniasz najlepszego kandydata, a informacja o tym pozostaje na zawsze w bazie cv (również informacja o etykietach, ocenach i notatkach). Wypróbuj za darmo Talent Base teraz!

Aktualności więcej aktualności

Multibranding dla agencji rekrutacyjnej – wdrożenie Talent Base dla HR Contact

2 kwietnia 2016

Agencja rekrutacyjna HR Contact z Rzeszowa zrealizowała we współpracy z Talent Base unikatowy projekt strony internetowej dla kandydatów – hrcontact.pl. W ramach strony agencja poprowadzi dwie oddzielne marki: HR Contact Pharma – dla pracodawców i pracowników branży farmaceutycznej oraz HR Contact Business – dla pozostałych sektorów rynku pracy.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)