___________

Technologia CV Analyze - automatyczna, kompleksowa, wysokoprecyzyjna analiza dokumentów cv

Pełna analiza i indeksacja dokumentów

+
90-thumb.jpg

Raport z automatycznej analizy
dokumentów

Każde cv wpływające do systemu Talent Base (w dowolnym formacie - *.doc, *.pdf, *.rtf, *.odt) jest kompleksowo analizowane zespołem innowacyjnych, zaawansowanych algorytmów. Gdy proces analizy zostanie zakończony, w firmowej bazie cv dostępne są pełne dane personalne, adresowe, zindeksowane informacje o wykształceniu, doświadczeniu, poziomie języków, umiejętnościach, cechach osobowości, zainteresowaniach, referencje www i innych

Natychmiast po wpłynięciu cv do systemu (czy to w wyniku aplikacji przez strony kariery, czy poprzez zaimportowanie dokumentów z dysku) bazę cv można przeszukiwać według wielu zaawansowanych kryteriów.

Więcej najlepszych kandydatów aplikuje na ofertę pracy

Jedną z podstawowych korzyści, jakie daje cvanalyze jest możliwość zrezygnowania z wielostopniowych, rozbudowanych formularzy, które odstraszają najlepszych kandydatów (to istotny element nowoczesnego podejścia Talent Base do problemów rekrutacji). Dobry pracownik poszukujący pracy często rezygnuje z aplikowania, jesli musi poświęcić kilkanaście minut na wypełnienie (po raz kolejny!) złożonego formularza. W Talent Base aplikowanie jest bardzo proste, a kandydat musi wypełnić minimalny zestaw pól.

Polska innowacja na skalę światową

System Talent Base wraz z technologią cvanalyze powstał w Polsce i jest najambitniejszym tego rodzaju projektem na świecie. Algorytmy cvanalyze nie są nieomylne (dlatego użytkownik ma zawsze możliwość ręcznego poprawienia danych w przypadku wystąpienia błędów), ale już teraz jego precyzja stoi na bardzo wysokim poziomie. Przekonaj się sam, jak skuteczna jest technologia cvanalyze!

Aktualności więcej aktualności

Multibranding dla agencji rekrutacyjnej – wdrożenie Talent Base dla HR Contact

2 kwietnia 2016

Agencja rekrutacyjna HR Contact z Rzeszowa zrealizowała we współpracy z Talent Base unikatowy projekt strony internetowej dla kandydatów – hrcontact.pl. W ramach strony agencja poprowadzi dwie oddzielne marki: HR Contact Pharma – dla pracodawców i pracowników branży farmaceutycznej oraz HR Contact Business – dla pozostałych sektorów rynku pracy.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)