___________

Cv View - kompaktowy widok cv

Cvview to nowatorskie rozwiązanie problemu przedstawienia informacji o kandydacie w sposób możliwie zwięzły, zestandaryzowany, pozwalający jak najszybciej zorientować się w profilu kandydata i szybko porównać go z innymi.Zawsze ten sam format widoku

W widoku cvview poszczególne elementy cv przedstawione są zawsze w ten samym formacie. Zdjęcie, informacje osobiste, podsumowanie najważniejszych cech kandydata, wykształcenie i doświadczenie, znajomość języków, umiejętności, cechy osobowości i zainteresowania - wszystkie te elementy mają swoje miejsce w prezentacji cvview, dzięki czemu szybki ogląd kolejnego cv to kwestia pojedyńczych sekund.


Wykształcenie i doświadczenie na osi czasu

+
cvview.png

Oś czasu - wykształcenie i doświadczenie

Istotnym elementem cvview jest przedstawienie informacji o określonym w czasie wykształceniu, kursach, stażach, doświadczeniu, etc. na jednej osi czasu. Dzięki takiej prezentacji natychmiast widać, czy kandydat często zmieniał zatrudnienie, czy miał przerwy w zatrudnieniu i jak długie one były w porównaniu do okresu zatrudnienia.Pełny widok tekstowy

+
99-thumb.jpg

Widok tekstowy

Jeśli jesteś przyzwyczajony do widoku pełnego cv Talent Base umożliwia bardzo szybki wgląd w dokument - bez otwierania oryginalnego dokumentu *.pdf czy *.doc. Dla każdego cv generowany jest widok tekstowy, dostepny natychmist po kliknięciu na profil kandydata - bezpośrednio w przeglądarce, bez otwierania programów do czytania dokumentów PDF czy MsWord. Oryginalny dokument pozostaje oczywiście do dyspozycji w każdej chwili!

Aktualności więcej aktualności

Multibranding dla agencji rekrutacyjnej – wdrożenie Talent Base dla HR Contact

2 kwietnia 2016

Agencja rekrutacyjna HR Contact z Rzeszowa zrealizowała we współpracy z Talent Base unikatowy projekt strony internetowej dla kandydatów – hrcontact.pl. W ramach strony agencja poprowadzi dwie oddzielne marki: HR Contact Pharma – dla pracodawców i pracowników branży farmaceutycznej oraz HR Contact Business – dla pozostałych sektorów rynku pracy.

Kariera w TalentBASE

Młodszy programista Java

(Warszawa, mazowieckie)

Webdesigner / grafik (do dużego projektu; możliwa praca zdalna)

(Warszawa (lub zdalnie), mazowieckie)

Web developer (HTML, CSS, Javascript, XSLT)

(Białystok, podlaskie)

Asystent ds. sprzedaży

(Warszawa, mazowieckie)