Baza cv w Talent Base oparta jest na technologii CVANALYZE - czyli zaawansowanym parsowaniu cv.

Dzięki temu możesz zaimportować posiadane CV (w dokumentach pdf, doc, rtf, etc.) do Talent Base i od razu przejść do wyszukiwania według zaawansowanych kryteriów, takich jak wyszukiwanie tekstowe, z ograniczeniem do obszarów (doświadczenie, ostatnie doświadczenie, notatki, oceny), ilość doświadczenia, wyszktałcenie, poziomy znajomości języków, lokalizacje, umiejętności...

Algorytmy parsowania "rozumieją" język polski, angielski, niemiecki oraz norweski. Wkrótce kolejne języki - rosyjski, francuski, hiszpański, włoski.

Co się dzieje, jeśli kandydat aplikował na kolejną rekrutację, z użyciem innego cv? System wykryje taką sytuację i podpowie, że dokumenty można oznaczyć jako należące do jednej osoby.

Talent Base istnieje od 2011 roku. Przez cały ten czas uważnie wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych klientów i sukcesywnie dodawaliśmy nowe funkcje.

Dziś Talent Base to dojrzały, pełnowartościowy, organiczny produkt - oferuje kompleksowe wsparcie przy prowadzeniu rekrutacji, przejrzysty multiposting, statusy, notatki,  oceny, spotkania, przypomnienia, mailing a nawet SMSy do Kandydatów!

Dołącz do grona naszych Klientów i zainspiruj nas do stworzenia kolejnych, pięknych funkcjonalności :)

Talent Base to jedyne rozwiązanie na rynku, które oferuje pełną integrację systemu z Twoją stroną internetową. Dzięki temu kandydaci aplikują na oferty pracy nie opuszczając Państwa strony internetowej. Kandydat nie musi przechodzić do brzydkich, zewnętrznych formularzy a Państwa marka nie traci z tego powodu na prestiżu.

Talent Base oferuje pełną elastyczność technologiczną - integrujemy się przez subdomenę lub API, zgodnie z preferencjami Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym wdrożeniem podstrony z ofertami pracy: http://praca.mkm-support.pl/

Dzięki eleganckim, przejrzystym formularzom pozyskasz lepszych kandydatów. Nie ryzykujesz, że kandydat zniechęcony brzydkim, rozbudowanym, zewnętrznym formularzem do aplikowania straci cierpliwość i nie prześle cv.

System Talent Base zbudowany jest w oparciu o platformę Java, uważaną powszechnie za złoty standard w oprogramowaniu biznesowym. Zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i niezawodność aplikacji.

Budując Talent Base ściśle przestrzegamy standardów OWASP, dzięki którym nasza aplikacja jest wysoce odporna na ataki ze strony hakerów.

Serwery produkcyjne hostujemy  w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, na najlepszym sprzęcie, z odpowiednimi backupami danych, redundancją sprzętową oraz redundancją systemów monitorujących. Mamy superszczelne wewnętrzne procedury administracji środowisk produkcyjnych.

Państwa dane nie mogłyby być bardziej bezpieczne.

Talent Base jest w 100% gotowy na RODO a jednocześnie nie wymaga od Klientów inwestowania nadmiernych zasobów w związku z przestrzeganiem prawa ochrony danych osobowych.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w Talent Base zbudowana jest tak, aby jak najlepiej służyła interesom Kandydata oraz podmiotu rekrutującego. Oczywiście pozostawiamy Państwu możliwość wprowadzenia własnego tekstu zgody na przetwarzanie danych oraz obowiązku informacyjnego.

Talent Base, jako podmiot, któremu powierzają Państwo obowiązki techniczne związane z przetwarzaniem danych, spełnia kompleksowo wymagania stawiane przez RODO, w tym: pseudonimizację i szyfrowanie danych osobowych, zdolność do ciągłego zapewnienia poufności, integralności, dostępności i odporności systemów i usług przetwarzania, zdolność do szybkiego przywrócenia dostępności danych osobowych i dostępu do nich w razie incydentu fizycznego lub technicznego.

Regularnie testujemy, mierzymy i ocenianiamy skuteczności środków technicznych i organizacyjnych mających zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania.

Zakładasz swoją agencję i potrzebujesz skutecznej strony internetowej, która wzbudzi zaufanie Klientów i Kandydatów? Zapraszamy!

Talent Base ofertuje konsultacje, analizę, projekt oraz wdrożenie całej strony internetowej dla Agencji Rekrutacyjnej - w niespotykanym na rynku stosunku wartości do ceny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu podstron z ofertami pracy oraz całych witryn agencji pośrednictwa pracy - wiemy o tym temacie wszystko!